zaujímavo napísaný blog- úvaha.:)
zaujímavo napísaný blog- úvaha.:)
nuž, písať tu predvolebné agitky môžeš aj každý deň, vláda v tomto zložení tu už chvalabohu nebude
KDH s Ficom do vlády nepôjde- hlavne kvôli tej hanebnej novele TZ
čo tu bude budúci rok ? ...no , bude nám tu riadne horúco...
Mestský súd Bratislava IV vydal v pondelok neodkladné opatrenie, ktorým nariadil Filipovi Sulíkovi, aby zo svojho YouTube kanála odstránil dve videá, v ktorých známy influencer útočí na novinára Denníka N Vladimíra Šnídla a jeho rodinu.
Syn zakladateľa strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richarda Sulíka koncom vlaňajška zverejnil videá, v ktorých Šnídla opakovane nazýval úchylákom, hodnotil jeho fyzický vzhľad, útočil na jeho rodinu a spochybňoval novinárove prednášky na školách.
„Šnídl, ty úchylný pes, veď tento Šnídlov grooming trvá už nejaký ten čas. (…) Šnídl, Šnídl… ty starý hnusný úchylák,“ to sú slová F. Sulíka
...názor si hádam vie každý urobiť..
ja hodnotím horšie takýto útok a znevažovanie ako keď niekto napíše kriedou vulgarizmus týkajúci sa politika
Stalin že nebol krutý? beštia v ľudskej koži to bola
no , zdá sa, že sa u nás opäť vyrojili mnohí, ktorým ten stalinizmus chýba
lebo také t... ako ty mi lezú na nervy a už som ti viackrát písala, že nemám záujem s tebou debatovať, mám svoje dôvody, prečo mám názor, aký mám, tvoj na na mňa ti neberiem, na debatu si ľudí vyberám a o teba nemám záujem, tak ma neotravuj, venuj sa Fikimu a ja nech som pre teba vzduch
a mne sa páčia dievčatá, ktoré čítali Gričskú čarodejnicu , sama som ju čítala, ale v istom veku. Iné je, keď ju číta 15 ročná a iné keď ju niekto číta a obdivuje aj v tridsiatke
sama mám plno romantických kníh, sú to knihy oddychové , a čo?
tak ja neviem, ale musela som sa ozvať, také hlúposti- podľa hlasu sa človek nedá poznať? však keď s ňou telefonoval a bola spolužiačka, hádam hlas poznal
všeličo som vystrájala, ale toto by mi teda nenapadlo až takto podceňovať chalana
tieto príbehy nie sú o žiadnej výnimočnosti, ako si niekto namýšľal či namýšľa
ďakujem, pekné gesto
to vaše povestné "len" znamená, že bez toho "len" by blogy boli oveľa dlhšie?
tak potom za mňa vďakabohu za to "len"
k tej Čaputovej- máte to , Ferko, proste v sebe , potláčate niečo, určite ste do nej tajne zamilovaný.:)))
a o tej možnej konšpiratívnej dohode na Aljaške tu už písali iní diskutujúci a dávno pred Chmelárom
že EU upadá , je faktom , no faktom je, že Slovensko patrí do Európy a iný priestor už mať nebude, a spolupráca s Ruskom? som za , ale v rámci politiky na všetky svetové strany, to znamená žiadnu stranu výrazne neuprednostňovať
nuž, Majstre, je škoda, že teba nepozvali do tejto relácie, bol by si im to tam riadne vytmavil...mohli tak urobiť aj vzhľadom na to, že si kedysi v inom blogu písal, že si už niečo v minulosti moderoval Skús ich osloviť.:)
nuž a k debate- bola kultivovaná a v podstate to tam zaznelo, tak nezavádzaj, hovorilo sa o Bricse , s ktorým treba spolupracovať
chúďatká, hádam sa aspoň niektorým pomôže
Odporúčame