1+2. Tesla má linku len pre EV a je plne vyťažená (nestíhajú).
Peugeot e208, e2008 sa vyrába na rovnakej linke ako 208, 2008.
Cenu tvorí cena batérie a tá má s výrobnou linkou málo spoločné. Vyrába ju dodávateľ.
3, Tesla išla na to múdro.
Najprv predávala najdrahšie modely, kde cena batérie nemá taký vysoký podiel na cene.
Ak batéria stojí 20 000€ ľahšie sa skryje v modeli za 100 000€ ako v modeli za 50 000€.
V rokoch 2016-17 vyrábali len 100 000 EV/ročne
Dnes potrebuje navyšovať počty a na model S by neboli zákazníci, tak predáva model 3.
Podiel modelov S/X predstavuje cca 11% na celkových počtoch vyrobených aut.
Otázka je či dokáže ponúknuť aj lacnejší model ako model 3.
4, Ak sa oplatí udržovať ICE viac ako 20 rokov, to znamená, že servis nie je drahý.
V prípade baterky sa asi tiež nájdu opravári, ale dojazd bude klesať.
Pokles 30% je pre mňa už neakceptovateľný. Aká je cena opravy?


