Ako to vypočítali v článku neviem, ale je to hlúposť.
Na obranu ide ročne cca 1,6 mld. €. Výplatu berie cca 2 500 000 občanov
1 600 000 000 / 2 500 000 = 640€ ročne => Na výplatu by si dostal +50€
Ak by sme chceli dať aj dôchodcom (nie sme predsa ako oni)
1 600 000 000 / 3 900 000 = 640€ ročne => Na výplatu/dôchodok by si dostal +34€
Vojaci by boli nezamestnaní.


