Samozrejme je úplne mimo. Neodporúčam používať jednotku 1 AE.
Pre potreby SR bude nasledovných 10-15 rokov stačiť jeden blok (500MW).
On rozmýšľa tak, ako by sa všetky EV začali naraz nabíjať, aký by potreboval výkon.
Samozrejme je úplne mimo. Neodporúčam používať jednotku 1 AE.
Pre potreby SR bude nasledovných 10-15 rokov stačiť jeden blok (500MW).
On rozmýšľa tak, ako by sa všetky EV začali naraz nabíjať, aký by potreboval výkon.
P. katastrofológa nesledujem.
Tu je jedno z jeho tvrdení:
Do 2 let přijde obří krize (2019),.. banky vyplatí 6%- 8% vkladů,
Ak by ste sa riadili jeho predpoveďami môžete sa ísť dať obesiť.
Má to 2 problémy:
1, výnosy ŠD sú blízke 0, posledný 7 ročný vypláca 0,125% p.a., 4-ročný 0,0% p.a.
2, piliere sú 2 aj preto, že keď jeden z nich bude mať problém, tak nemusí mať problém druhý.
Neviem o akej rovnosti sa bavíme.
Podľa veku máme nastavených množstvo zákonov. (Odchod do dôchodku, rodinné prídavky, ...)
O dlhu som nepísal, neviem ako to súvisí. Počul som však podstatne horšie číslo.
Ak sme dnes na 50% a ekonomika klesne o 10%, tak bez požičania si sme na 55%.
Len za rok 2020 plánuje štát deficit vo výške 8,8-11.5% (MF).
Najlepšie asi tu: https://lnk.sk/fjqk
Vidím, že o tom vieš veľmi málo. To čo vyberie poisťovňa nie je jej príjem.
Podľa veku a nákladu na poistenca sa to prerozdeľuje.
Ak sú moji poistenci zdraví musím to poslať tej poisťovni v ktorej sú chorí poistenci.
Niečo málo nájdeš tu, keď sa to menilo: https://lnk.sk/deav
alebo tu: https://lnk.sk/awch
Presuny "sporiteľov" do dlhopisových fondov od Roberta Fica.
Ak by tam možno presunul ľudí nad 50 rokov malo by to akúsi logiku.
Takto mladým určite výrazne poškodil.
Bez ohľadu na systém, (nie je celkom jednoduché pomenovať to čo majú v PRC) sú tu isté limity.
Som presvedčený, že personál bude oveľa väčší problém ako postele.
Postele bez personálu má každý aj doma.
V PRC to bolo do 90 000 prípadov, lokalizovaných v ohniskách.
Nakazilo sa 0,06 promile populácie.
V SR máme aktívnych cca 20 000 prípadov. To sú 3,7 promile populácie.
Mne je jasné ako to prebehlo.
Mačkou vo vreci som to nazval preto, že v EU je možné tovar vidieť a vyskúšať.
V prípade predaja US tovaru a najmä SW to tak nie je ani v SR.
Firmy typu MS robia všetko preto, aby nedodržali platné zákony.
Tento predaj vlastností (zrýchlenie), ktoré auto dokáže, ale sú za príplatok je USA vynález.
Osobne by som si zlepšenie zrýchlenia zo 4,4s na 3,9s nekúpil.
Každý si ale môže kúpiť čo chce, naozaj chcel?
Tie peniaze majú pracovať tam, kde najviac vynášajú.
Naše dlhopisové fondy nakupujú aj dlhopisy SR.
Zaujímavé že rakúskym a nemeckým dôchodcom nevadí nákup dlhopisov SR.
Čo vidíte v tej "blizkej ekonom. buducnosti" by naozaj zaujímalo.
Za povinný vstup nie som.
Obyvatelia tejto krajiny sa musia prebudiť a zobrať zodpovednosť na seba, aspoň mladí.
Na druhej strane je to určite lepšie opatrenie ako presuny RF.
Napriek zákonným odvodom a vysokému podielu na trhu má štátna VšZP značné problémy.
Žeby štátna firma nevedela podnikať za podmienok, ktoré v prípade súkromných firiem považuješ za nadštandardné?
To je odvážne tvrdenie. Kde by nastali také drastické úspory?
Štát je neefektívny, ale toto ste prehnali.
Tak toto je batéria navrhnutá zo značnými rezervami. To myslím v pozitívnom zmysle.
Preto máš tak nízky pokles kapacity. Aj konštrukcia pospájania je taká stará škola.
Pokúšali sa to nahradiť 18650. Vzhľadom k priestoru vychádza vyššia kapacita.
Len je otázka či sa bude také niečo dodávať.
Pri pomalom nabíjaní má ta batéria vydržať 5500 cyklov (pokles kapacity na 80%).
Neviem aký máš reálny dojazd (uvádza sa 160 km), ale potom by batéria mala vydržať 140 x 5500 = 770 000 km a to sa ti určite nepodarí najazdiť.
Tie články sú snáď vymeniteľné?
Skutočných článkov tam bude viac.
88 sériovo zapojených modulov sedí. Výsledné napätie cca 88 x 4 = 352V
Aby to však dalo nejaký zmysel povedzme 44 kWh, tak musí dať každý modul 500Wh.
Taký veľký modul sa nerobí, pretože menšími modulmi možno lepšie vyplniť priestor.
Preto Tesla používa 21700, taký článok má kapacitu cca 20-25Wh.
V rámci modulu sú články zapojené paralelne a to umožňuje vysoké nabíjacie prúdy.
To je ale čudný kupujúci, čo kupuje mačku vo vreci.
Veď v poriadku.
Ja len namietam, že mať 2 autá a skútre tiež nie je ideálne.
Ich výroba totiž vyprodukovala rovnaké CO2.
I keď to malé auto mohlo byť pri výrobe relatívne šetrné.
Ekonomika málo jazdeného auta tiež nie je najlepšia.
Poistné sa platí, či jazdíš alebo nie.
Rovnako komponenty starnú,
Povedzme, že je to tvoja filozofia.
Nie je rozhodujúce či to bolo kúpené takou či onou aplikáciou.
Rozhodujúce je mimo predajne. Uvedený človek evidentne nebol v servise Tesla.
Aj keď kúpu urobíte cez telefón, alebo Vás podomový predajca osloví na ulici, môžete tovar vrátiť.
Medzi PRC a SR sú značné rozdiely.
U nás trvá výstavba nemocnice 20 rokov a polodostavanú ju potom zbúrame.
Nejaké kontajnery, čo sa potom rozoberú nepovažujem za výstavbu nemocnice.
To môžeme vybaviť nejakú ubytovňu lôžkami a vybavením.
Len neviem kde zoberieme personál.
Japonsko je veľmi prestarnuté a tak majú lôžok ak sa nemýlim najviac na svete.
Odporúčame