Musím povedať, že ti vôbec nerozumiem.
Expertom na všetko sa necítim a nespomínam si na príspevok kde sa chvastám.
Ak myslíš záver môjho príspevku "Trocha viac študovať lebo inak si tu na smiech." tak
to bola reakcia na diskutéra @kalioskop, ktorý napriek upozornenie viacerých, ďalej obhajoval nezmysel o zrušení 3. piliera.


