Budem trochu oponovať. Skúsme len domácnosť, nie firmu.
Aké zariadenie musí mať (úložisko + príslušenstvo) aby mohlo znížiť istič z 3x32A na 3x16A.
Ak na tom 3x 32 A potrebuje pracovať 3 hodiny mesačne. Dnes sa za taký istič platí cca 18€/mesačne
Čo ak by sa platilo 5x viac t.j. 90€/mesačne = 1080€ ročne, horizont 10 rokov je cca 10 000€
Obavám sa, že najlacnejšie a jediné ekonomické riešenie je elektrocentrála.


