Ako ste mohli s Vašimi názormi pracovať pre JLR? Veď to čo píšete, úplne odporuje produkcii JLR.
Škoda sa aspoň pokúšala predávať segment "Citigo", žiaľ dosť neúspešne.
Ako ste mohli s Vašimi názormi pracovať pre JLR? Veď to čo píšete, úplne odporuje produkcii JLR.
Škoda sa aspoň pokúšala predávať segment "Citigo", žiaľ dosť neúspešne.
Otázka je prečo sme legislatívne tak tlačili do aut a netlačili do lodí.
Rovnako predávame emisné povolenky na vypúšťanie CO2 za cca 30€/tonu, (aktuálne pod 20€/t)
ale auto pokutujeme cca 95€ za 1g/100km.
Ak by to auto prešlo 200 000km tak 1g/1km zodpovedá 200 000g = 200kg za celú životnosť auta.
Pri autách 95€ za 200kg => 475€/tonu, pre priemysel 30€/tonu
Prečo je CO2 z auta 15x drahší ako z komína USS.
Je pravda, že autá platia len za nadlimit (cca 95g/100km),
veľkú časť emisných povoleniek však priemysel tiež dostáva zdarma.
ak sa podiel oplatí E.ONu, je zaujímavé, že sa neoplatí Slovensku...
Taká matematika v ekonómie celkom neplatí.
Dá sa to dokázať sporom. Ak by to platilo, muselo by sa to vyplatiť aj predávajúcemu.
Tak toto je ekologická lahôdka. S poloprázdnym lietadlom si zalietajú z bodu A do bodu A.
Pasažierom negarantujú ani miesto pri okne, tých je tam podstatne menej ako pasažierov.
Kritizuješ podnikateľa, ktorý dáva mzdu do 700-800€.
Ale nevadí ti zamestnanec, ktorý nevie vyprodukovať viac ako tých 700-800€.
Do 750€ zarába 25% zamestnancov, Ak by sa tieto miesta zrušili máme tu 30% nezamestnanosť,
Tak teraz neviem na čo sa sťažuješ? Tých 41 rokov je zo započítanými deťmi?
Dnes majú ľudia bežne odpracovaných 46-47 rokov (16-46).
Tri deti spôsobili skorší odchod do dôchodku, ale aj nižší dôchodok.
Z minimálnej mzdy a dokonca aj zo mzdy 700-800€ (cca 0,75 z priemernej mzdy) bude vychádzať minimálny dôchodok.
O deťoch sa hovorí kladne z pohľadu na dôchodkový systém (hlavne priebežný).
Inak deti nič systému neprinášajú. Deti síce platia dane a odvody, ale rovnako využívajú služby štátu a budú požadovať svoj dôchodok.
Otázka je čo si predstavujete pod produktivitou.
V ekonomike je produktivita daná cenou poskytnutej služby.
Ak v SR kaderníčka ostrihá muža za napr. 6€ a niekde v Holandsku za 30€,
Slovenská ostrihá 20 mužov, Holandská len 10. Vyzerá to tak, že SK má 2x vyššiu produktivitu.
Skutočnosť je taká, že slovenská dostane 20 x 6€= 120€ a Holandská 10 x 30€ = 300€
Produktivita holandskej kaderníčky je 2,5 vyššia ako slovenskej
Ak sa nevieš zamestnať za 800€, choď na úrad práce.
Nebudeš potrebovať min. mzdu.
ŠÚ približne vie spotrebný kôš zamestnanca aj dôchodcu, rovnako ako pozná napr. volebné preferencie zamestnaného voliča aj podľa vzdelania, veku, atď.
ŠTB ste určite nezažil, lebo je to niečo neporovnateľné.
Infláciu nepočítajú na MPSVaR. Infláciu počíta ŠÚ SR.
Ako viete, že inflácia je vyššia?
Boli ste v obchode, pozreli ceny 5 položiek a z toho vyrátali infláciu?
Valorizácia nemá byť navýšenie, valorizácia je zachovanie pôvodnej hodnoty.
Súhlasím, že je to relatívne objektívne.
Trocha mi vadila odbočka k Mercedesu GLE
"Keď sme pripojili Mercedes ku konektoru CCS2 (Combo), tak za tri minúty sme batériu dobili presne o toľko kWh, o koľko ju vedľa stojaci „Švéd“ dobil za 1 hodinu a 35 minút."
Mercedes dobíja 60kW to zodpovedá max. 1kWh/min. Za 3 minúty sa mohli dobiť max 3kWh.
To za predpokladu takmer prázdnej batérie.
"Švéd" má dobíjanie len 3,6 kW, preto nepatrí na rýchlonabíjačku,
napriek tomu by za 1h 35 minút = 1,58 hodiny mal dobiť 5,7 kWh.
Dôvod pomalšieho dobíjania je v tom, že batéria "Švéda" bola už dosť nabitá.
Batéria Volva majú len cca 10 kWh a tak je rýchle nabíjanie takmer zbytočné.
Mercedes má batériu 30 kWh, tam už nabíjanie môže mať zmysel.
Hlavne si to Mercedes môže dovoliť je o 80% drahší.
Volvo XC40 Twin Engine 57 665 €
Mercedes-Benz GLE 350de 104 598 €
Min. dôchodok je 334€ po 30 rokoch. Po reálnych 45 rokoch je to 410€.
150 € za byt je pre jedného dôchodcu veľa.
Ako to chceš zabezpečiť? Má s tým problém celý svet.
Ja ju poznám. Inflácia je viac ako 800%.
Na výpočet inflácie nestačí 5 položiek, navyše dosť zle vybraných.
Pivo stálo 5 Kčs kde?
Odporúčame