Presne k takým istým číslam som došiel aj ja. Predpokladám, že celá osobná doprava by predstavovala 3TWh. Lenže vymeniť všetky osobné autá za EV Bude trvať najmenej 20 rokov.
Dovtedy určite spustíme EMO 3 aj 4.
Presne k takým istým číslam som došiel aj ja. Predpokladám, že celá osobná doprava by predstavovala 3TWh. Lenže vymeniť všetky osobné autá za EV Bude trvať najmenej 20 rokov.
Dovtedy určite spustíme EMO 3 aj 4.
To už predsa vymysleli v BMW, volá sa to BMW i3 REX
Rovnako ako dôchodca nejazdí na mercedese, nemal by mať účet v TB.
V banke nie sú zlodeji, len Vy ste neschopný si vybrať správnu službu a banku.
Hotovosťou uhrádzať nájomné v TB? Prečo taký nezmysel.
Ak máte príjem do 1,1 násobku minimálnej mzdy máte v každej banke v SR nárok na "Základný bankový produkt" za 0€ mesačne.
Ten zahŕňa:
- zriadenie, vedenie a zrušenie účtu
- neobmedzený počet platobných operácií v mene € na území SR vykonávaných
---- vkladom v hotovosti
---- výberom v hotovosti v banke
---- výberom v hotovosti debetnou kartou z siete bankomatov danej banky
- bezhotovostným prevodom vrátane trvalého príkazu, alebo inkasom,
- platbu u obchodníka debetnej karty
- vydanie jednej medzinárodnej debetnej karty a každá automatická obnova
Treba sa informovať a nie nadávať.
Z akých údajov vychádzajú Vaše tvrdenia o nedostatku elektriny?
Ty kúriš škaredým fosílnym palivom?
To je naozaj tajné, pokiaľ viem tak EÚ nie je štát.
25 000 km spolu na oboch?
Nabíjanie aspoň v SR najbližších 10 rokov nie je problém čo do dostatku energie.
Dojazd sa udáva na plné nabitie, lebo z domu sa vyráža s plnou
Dobíjanie sa uvádza do 80% preto, lebo posledných 20% ide veľmi pomaly.
Je nepravdepodobné, že budete potrebovať denne 2x plnú.
20% je úplne v pohode, možno aj 30%. Dostaneme sa k modelu 1. fosílne, 2. EV.
Lenže mnohí politici hovorili o zákaze predaja fosílnych aut a to je hlúpe.
Ako doma kúriš?
V ktorom štáte s tým EV jazdíš?
Máš viac EV?
Koľko je tvoj ročný nájazd na nich?
Tak tu je trocha iná vlastnícka štruktúra
Mnou zverejnená vlastnícka štruktúra je z hlavnej stránky skupiny MOL a platí k 30.6.2020
Vami poskytnuté údaje sú od člena skupiny MOL NORGE. Nie je jasný dátum platnosti štruktúry, ale ostatné údaje tu zverejnené spolu so štruktúrou vlastníkov sú z rokov 2015-2016.
Ak by som pripustil Vašu starú vlastnícku štruktúru, tak neplatí že MOL "je z najväčšej časti vlastnená štátom".
Fondy patria Maďarsku? Ktorý fond?
CEZ MH B.V. je holandská firma.
Oman Oil Limited asi nebude maďarská firma
OTP Bank má 70% zahraničných investorov, vláda drží 0,08%
https://www.otpbank.hu/portal/en/IR/Shares/O…
Nabudúce prosím bez urážok.
To čo sa vypustí sú plyny, resp. malé častice vo vzduchu.
Ak u nás môže padať púštny prach, z 2000 km vzdialenej púšte, prečo by nemohli padať splodiny vypustené nad oceánom?
Každý článok chce byť čítaný a tak viac alebo menej preháňa.
Faktom je, že výfukovým plynom z osobných aut sa venuje väčšia pozornosť, majú viac regulácií a míňa sa viac na dotácie, ako si to zaslúžia. To nie je len problém lodí, tie sa napr. SR týkajú naozaj okrajovo.
Čo sú podľa Vás strategické podniky?
Zisk nepatrí zamestnancovi ale investorovi.
O tom či pôjdu akcie na burzu rozhoduje vlastník.
Na burze je dostatok akcií. (ak sa neobmedzíte na BCPB
čo s tým mal Sulík urobiť? Mal si požičať 800 mil. a kúpiť to?
0 čo šlo vo voľbách?
RF rovnako umožnil prevod SE a.s. a nedostal za to nič.
Pre tvoju informáciu maďarský štát vlastní v MOL 5,24%.
Žiaľ dobre riadený š.p. nepoznám. Netvrdím, že neexistuje, ale bude ich menšina.
V š.p. išlo veľmi často o rozkrádanie. Drahé nákupy tovarov a služieb, lacný rozpredaj majetku.
Neviem ako môže byť poštárka zainteresovaná na riadení Slovenská pošta, a.s.
Zamestnanci vidia problémy, ale väčšinou nemajú dosah na ich odstránenie.
Tak to by som chcel vidieť toho investora, čo kúpi tých 49%? Investori nie sú blázni.
1, nekupovalo a nepredávalo sa za tisíce, ale milióny (130 mil, 700-800 mil. €)
2, treba odpočítať infláciu predaj bol v 2002 (ak sa nemýlim)
3, Riadenie podnikov štátom je v SR katastrofálne. ( v zahraničí to tak byť nemusí)
Z tohto pohľadu je asi lepšie brať podiel na zisku z funkčnej, ako rozkrádanej firmy.
Ja som len chcel napísať, že v ekonomike celkom neplatí, že
ak sa to oplatí kúpiť jednému (E.on), tak sa to musí oplatiť aj druhému (štát).
Ak by to tak bolo, tak by predsa dobrú firmu s dobrým ziskom RWE nepredával.
Štát v tomto prípade inkasoval za "nič".
Osobne si myslím, že platí:
E.on-u sa oplatí kúpiť
RWE sa oplatí predať.
SR sa oplatí nekúpiť.
oprava "ale auto pokutujeme cca 95€ za 1g/1km"
Odporúčame