Nie je to posledná dotácia, ale úplne prvá.
Nemyslím, že sa zásadne niečo zmenilo
Žiadne z uvedených aut nie he hybrid.
Nie je to posledná dotácia, ale úplne prvá.
Nemyslím, že sa zásadne niečo zmenilo
Žiadne z uvedených aut nie he hybrid.
Neviem čo sú imidžovky, ale s poslednej dotácie boli podporené:
Mercedes GLC 350e
Mercedes E 350e
BMW X5 xDrive
BMW i3 REX
MINI Cooper S E All4 Countryman - to asi bude imidžovka
Audi Q7 Etron
Porsche Panamera 4 E-Hybrid
Porsche Cayenne S e-Hybrid
VOLVO XC90 T8
Nebude ich väčšina ale rozhodne ich je v zozname dosť.
Z cca 850 podporených vozidiel je 85 BMW, 97 Mercedes, ...
Už to nie je 5/18 ale 20/91.
Zohľadnili sa aj príspevky do rezervného fondu.
Preto sa nahradilo 5 z 18% za 5 z (18+4,75) = 5/22,75 = 20/91
Skús dať jeden bod, ktorý si má doštudovať?
Ja som nenašiel chybné tvrdenie v jeho príspevkoch.
III. pilier, je skôr katastrofa, čo do výnosov. Bez príspevku zamestnávateľa je to strata.
Ak ti dá zamestnávateľ do 3. piliera, rovnako by ti mohol dať do mzdy.
Myslí novelu z dielne strany Most-Híd, ktorou sa znížilo krátenie dôchodku z 1. piliera pre účastníkov 2. piliera.
V skutočnosti ide len o priznanie faktu, že na výplatu dôchodkov zo SP sa používa aj celý rezervný fond SP, na ktorý sa skladajú aj účastníci 2. piliera.
Na výplatu dôchodkov dáme ročne 6 mld. €. V fonde na starobného poistenia sa vyzbierajú 4 mld.
Z rezervného fondu sa pridá 1 mld. a zostávajúca 1 mld. ide z ostatných prebytkových fondov +dotácie ŠR.
Snáď mi tu odpustia, že som tie čísla zaokrúhlil.
Priemyselný vzor má už konečne MV. Firma Turčan delta ho mala registrovaný.
EČV sú v SR drahé a vymieňa sa ich zbytočne veľa.
Preradenie som pochopil.Preto vo svojom príspevku tvrdím, že odhad @HiroSK je nesprávny. Môj odhad hovorí o priemernom doplatku cca 70€. Iste môže to byť menej aj viac.
Celkom nechápem ako poškodia dôchodcov so zmrazeným min, dôchodkom.
Ak sa im valorizuje ich riadny dôchodok, tak bude vyšší ako zmrazený minimálny.
Celkom by ma zaujímalo ako rozlíšiš podvodníka podnikateľa, ktorého účtovníctvo kontroluje štát od podvodníka zamestnanca, ktorý berie oficiálne min. mzdu a zbytok na ruku.
Tých 912 miliónov je iste chybná suma.
Minimálny dôchodok je len doplatok k vypočítanému nízkemu dôchodku.
Pri min. VZ a 30 rokoch predstavuje riadny dôchodok cca 245€ a doplatok bude 90€,
pri 45 rokoch je riadny 368 a doplatok do min. 410€ bude cca 42€
Priemer len odhadnem na 70€ mesačne x 200k x 12 = 168 mil.
Samozrejme tých 700 000 je napriek tomu, v porovnaní s dôchodkami nízka suma.
NIe celkom. Dôchodok sa zvyšuje valorizáciou.
Ak bude minimálny dôchodok zmrazený, bude môcť riadny dôchodok po valorizácii presiahnuť sumu minimálneho.
Tiež sledujem cca 6+4 výťahy. 6 je po výmene a 4 sú len po nevyhnutných úpravách.
6 bolo z roku 1969 + výmena 2015 4 sú stále z roku 1979
Poruchovosť na tých 4 je násobne (odhadujem 5-10x) vyššia.
Problém sú najmä zaseknutý ľudia.
Posledne mi zvonil servis cca 0:30. Ľudia sa zasekli vo výťahu, servis mobilom zavolali,
ale vstupné dvere do vchodu otvoriť nevedeli.
Výmenou výťahov sa zmenili aj parametre (väčšia kabína a zvýšená nosnosť)
Je to dosť veľká investícia, ale raz za 40 rokov v celku rozumná.
Naše vzorky (počet zariadení) sú dosť malé na celkovú štatistiku.
Okrem toho každé zariadenie treba posúdiť zvlášť.
Kotolne mám na starosti len 3 a jedna je úplne nová, jedna asi 10 ročná takže tu potreba výmeny nepripadá do úvahy.
3 kotolňa bola z roku 1995 (čo by nemuselo byť až také zlé). Napriek tomu boli potrubia kyslíkovo zkorodované vážne. Som presvedčený, že došlo k návrhu nesprávnych materiálov už pri návrhu.
Univerzálny vek na rekonštrukciu asi neexistuje.
Podľa priebežného plnenia ŠR, to vyzerá presne opačne.
....................Rozpočet 2020......Pomerná časť rozpočtu......reálna suma.............rozdiel
Príjmy ............15 792 696............10 528 464...........................8 786 142........-1 742 322
Výdavky..........18 560 878............12 373 918.........................13 049 329............675 411
V bodoch 1-4 sa zhodujeme.
V bode 5 je to na diskusiu. Od výťahu, či rozvodov nečakám návratnosť.
Neviem aký "dobrý" výťah ste menili, ale 40 ročný výťah treba vymeniť ani na dobrom 40 ročnom aute nejazdíte. Aký "hnoj" ste nainštalovali namiesto rozvodov? Dnešné materiály sú úplne inde ako pozinkovaná oceľová rúra.
Ty tam vidíš podpis predsedu vlády?
Podpísal to Ing. Ján Rudolf, PhD. predseda SŠHR SR.
Zmluva bola podpísaná na obdobie 6.6.2020 do 31.12.2020.
Predpokladám, že za krátku dobu od volieb do 6.6. sa nepodarilo vysúťažiť iného dodávateľa.
Mohol by si mi to vysvetliť? Ako to bolo za Františka Jozefa neviem.
Podstatnejšie je ako je to dnes.
Poznáš nejakú hrozbu zmeny dôchodkového systému?
Myslím (nevidel som žiadny návrh), že Vaša úvaha je nesprávna.
Do dôchodku bude možné ísť po dosiahnutí dôchodkového veku, ale aj skôr, po odpracovaní 40 rokov.
Otázkou zostáva, či sa bude dôchodok vtedy krátiť. To by nemalo veľký zmysel.
Naopak asi zostane zákaz pracovať popri takomto "predčasnom" dôchodku.
Myslím, že príčina je niekde inde.
Strata zamestnania krátko pred dôchodkom je podľa mňa hlavnou príčinou žiadosti.
Neviem o žiadnej pripravovanej zmene, ktorá by poškodila dôchodcu.
Ak by aj mala prísť bude dostatok času, požiadať o dôchodok skôr ako začne platiť.
Nuž ak niekto odrobil málo rokov napr. odrobil len 20 rokov nemôže čakať zázraky.
Neviem koľko náhradných dielov predá automobilka.
- autá majú stále dlhšiu záruku
- na staršie autá sa už neoplatí originálny náhradný diel
- určite to nevie vyprodukovať VEĽKÚ časť zisku.
Fiktívne položky určite existujú a silne účtovný zisk ovplyvňujú.
Až také jednoduché to nie je.
Rotterdam, Antverpy, Marseille, Hamburg sú tiež mestá.
Porovnanie nákladného plavidla a osobného auta je rovnako nezmyselné,
ako keby si to prepočítal podľa prepravených osôb.
To určite vyhrá ten starý passat.
Odporúčame