Rozhodne nie. To čo si uviedol je cena silovej elektrickej energie
Rozhodne nie. To čo si uviedol je cena silovej elektrickej energie
1, dôležitý je kábel. Zásuvka sa dá vymeniť ľahko, s káblom je to horšie.
Ani výmena istenia nieje problém.
2, Neviem aký Leaf, iste to spotrebu má. Leaf by mal mať kúrenie tepelným čerpadlom.
3, Ak robia problém 250kg baterky, čo keď nastúpite štyria? Tá motorizácia je zlá.
4, S tým súhlasím, dotácie v takomto rozsahu sú nezmysel.
Ty nemusíš platiť za:
- Variabilná zložka tarify
- Straty pri distribúcii
- Prevádzkovanie systému
- Systémové služby
- Odvod do jadrového fondu
Tvoj dodávateľ v cenníku uvádza len silovú elektrinu. To je totiž jeho podiel na dodávke.
Skús zobrať faktúru a zisti odobrané množstvo a celkovú cenu.
1, Urobiť zásuvku v garáži nemôže byť problém. V SR zásuvky 10A nemáme, min. je 16A.
Doba nabíjania je pre 10A 5h, pre 16A je to 3,5hodiny
3-poschodový dom musí mať slušný prívod. (pračka, sušička, varná doska, ...)
2, Ako ovplyvňuje zápcha spotrebu? Kúrenie/Klíma? Tých 2 x 10km to určite dá.
3, Passat s 1,4TSI by som nechcel, to je naozaj zlá kombinácia. Zvlášť zaťažené baterkami.
4, Každá technológia nejako začína. Dotácie sú určite prehnané.
Určite je SR dovozcom cca 10% elektriny. To sa zmení po tom čo uvedieme do prevádzky EMO 3,4.
Iste elektrinu aj vyvážame, ale saldo je dovoz 10%
Tých Vašich 30% by ma zaujímalo? Súčasná spotreba je 30TWh. 30% z toho je 9 TWh.
Preženiem spotrebu na 20 kWh/100km (udávaná sa pohybuje okolo 15kWh/100km).
9 TWh= 9 000 000 000 kWh/20 = 450 000 000
450 000 000 x 100km = 45 000 000 000 km
1 auto 45 000 km. Možno firemné, ale určite nie v domácnosti.
Priemer sa udáva niekde okolo 13 000 km/rok, ja zvyknem počítať s 15 000km/rok
EV síce v niektorých aplikáciách (taxi) jazdia veľa, ale to nedokáže zmeniť priemer.
Sadzby elektriny sa veľmi nelíšia.
Vysoká tarifa....0,130520€ za kWh
Nízka tarifa.......0,103160€ za kWh
Spotreba 20kWh/100km
VT 2,61€ za 100km
NT 2,06€ za 100km
Zo štandardnej zásuvky 230V/16A je možné dobíjať cca 3,5 kW.
Nie je to ideálny spôsob, ale za 8h nabijete 25 kWh = cca 100km
Nejaký podklad na skolabovanie celej sústavy by nebol?
Nárast spotreby nebude nijak dramatický, takže sústava sa určite prispôsobí.
EV majú kopec iných problémov.
Ak by sme v SR mali napr. 1 mil. EV, tak by sa naša spotreba elektriny zvýšila o 10%.
1 mil. EV bude najskôr o 20 rokov, reálne o 40-50 rokov.
Napriek marketingu, tlaku zelených a dotáciám sú predaje v SR mizerné,
Ak by sa aj z tejto dotácie predalo 5 000 000 : 8 000 = 625 vozidiel bude podiel predaja cca 0,6%.
Aktuálne klesá predaj aj v Číne https://lnk.sk/fFL2, Nórsko celosvetové štatistiky nezachráni.
V roku 2015 bol počet všetkých používaných automobilov na svete 1,282 mld, dá sa predpokladať, že v roku 2018 prekročil počet 1,4 mld. Ročne sa vyrobí cca 95 mil. všetkých resp. 70 mil. osobných.
K elektrifikácii nákladnej dopravy máme ešte ďaleko. Ďaleko máme aj k elektrifikácii na celom svete.
Určite nedôjde k nahradeniu všetkých automobilov EV, podľa mňa ani drvivej väčšiny.
Vysoké predaje sú zatiaľ dané vysokými dotáciami výrobcov a štátov.
Záleží od typu EV, ale cieľ do 100km nie je problém.
Ťahať vozík je možné bez problémov, dokonca lepšie ako benzínovým vozidlom.
(vysoký krútiaci moment, spotreba stúpa rovnako ako pri benzíne )
Ak chodíte na chatu napr. na víkend tak ani dobitie nie je až taký problém.
60 kWh batériu dobijete z 0 na 100% z bežnej zásuvky za 20 hodín.
Spotrebu 100 km jazdy = 20 kWh dobijete za 6 hodín.
Ideálne je dobíjanie doma, verejné nabíjačky sú skôr doplnkom.
Neviem čo myslíte nedoriešenou STK? Nevidím žiadny problém.
Samozrejme EV majú pred sebou dlhú cestu. Určite nie sú určené pre všetkých.
Dotácie považujem za veľmi prehnané. To ale neznamená, že ich zakážeme.
Vplyv na spotrebu elektriny v takýchto počtoch (1000 ks) je zanedbateľný.
Aj ekologický prínos je zanedbateľný,
Jediné čo nie je zanedbateľné, je rozdaných 5 000 000€.
Dotácie sú silne pokrivené a nezmyselné, ale s elektrárňou to nemá nič spoločné.
Na dotácie je vyčlenených 5 mil. € to je na max. 625 BEV.
Spotreba vozidiel, aj pri nájazde 30 000 km ročne (2-násobok priemeru) bude mať ročnú spotrebu
625 x 300 x 20 kWh = 3,7 GWh to je 0,1% (1/1000) toho čo vyrobí 1 blok za rok.
Ak sa ti to zdá také výhodné, čo ti bráni dať výpoveď a začať ako podnikateľ.
ďakujem, už som aj ja našiel kalkulačku a poisťovne ponúkajú od cca 50 do 150€.
Tých 100€ vyzerá ako rozumný stred, čo do krytia.
Zaujímalo by ma plnenie. Povedzme 40 ročný panelákový byt, ktorého cena je 90 000€.
Ak sa dostane do takejto "totálnej" škody. Koľko zaplatí poisťovňa z tých 90 000€?
Aké je % plnenie z vecí v domácnosti? Čo treba preukázať? Dúfam, že si nemusím fotiť všetky bločky?
Koľko stojí také poistné? Stavba + domácnosť? Reálne cca 90 000€ cena bytu + 30 000 vybavenie domácnosti
Aká cenu použije poisťovňa, podľa čoho ju vypočíta?
Ktoré riziká tá zmluva nekryje? Čo ak nemal niekto platnú revíziu plynu?
V čom je tá zrážka nehorázna. 6% za rok je nehorázne?
Zákaz pracovať neexistuje.
Existuje len zákaz poberať predčasný dôchodok a súčasne mať príjem viac ako 2400€ ročne.
Zvady boli na začiatku a nakoniec bola veľká väčšina spokojná.
Všetci nebudú spokojní nikdy.
Ak by to bol naozaj lepší nájomca tak by s ním súhlasili aj zostávajúci dvaja.
Môžu mať iné preferencie napr. zmluva na dlhšiu dobu s nižším nájomným.
Pravidlá rozdeľovania pozemkov sú už schválené. Mimo intravilánu (zastavaného územia obce) nemôže vzniknúť pozemok menší ako 2 000 m2, ak ide o poľnohospodársky pozemok, alebo 5 000 m2, ak ide o lesný pozemok.
Druhá vec je rozumná dohoda dedičov, vlastniť zo všetkého 1/3 je často nezmysel.
Odporúčame