Úroveň je otázkou toho s čím ju porovnáte. Všetko je možné prisúdiť vývoju.
Ako sa vyvíjalo za 30 rokov sanitné vozidlo Š1203.
Začali ho vyrábať v roku 1968 a vyrábali ho v podstate nezmenenej podobe 30 rokov.
Ako vyzerá sanitné vozidlo o ďalších 30 rokov?
Byty boli síce lacné, ale najmä vďaka tomu, nedostatkové. Na byt sa rozhodne čakalo.
Moji rodičia ho od BD dostali 5 rokov po mojom narodení. Niektorí čakali kratšie a poznám aj takých, ktorí čakali dlhšie. O kvalite výstavby sa nejdem zmieňovať, s bytovými jadrami sme sa nevysporiadali dodnes. Ja netvrdím, že to bolo zlé, len to prosím nemaľujte na ružovo.
Nevidím dôvod fárať do bane. Manuálnu prácu si vážim. Napísal som, že adekvátnu mzdu dostával baník a nie inžinier. Vy píšete to isté a osočuje.


