Na to sme mali myslieť oveľa skôr. Garantovaných 2,25% nie je až také zlé.
Ak zvážime napr 2% infláciu, tak je to skoro zadarmo.
Na to sme mali myslieť oveľa skôr. Garantovaných 2,25% nie je až také zlé.
Ak zvážime napr 2% infláciu, tak je to skoro zadarmo.
Čo je to bežne.
Našiel som minimálne rakúske, české, UK a FR. Nemci majú 30 ročné.
Pohyby menových kurzov momentálne neexistujú, požičiavame si vo vlastnej mene.
Ja nie som k € taký pesimista.
EV kúria inak -klimatizáciou, alebo ak chceš, tepelným čerpadlom.
V prípade TČ je hodnota získaného tepla cca 3x násobná, ako spotrebovaná elektrická energia. Pozri hodnotu COP alebo SCOP.
Na vykúrenie 2 m3 priestoru i keď s vysokými stratami, nemôžeš potrebovať 2kW elektriny, ak z nich vyrobíš 6 kW tepla. Na tebou uvádzaných 3kW potrebujem 1 kW elektriny.
Nabalené auto sa viac prejaví v ICE aute.
..............pohotovostná.............max... .............zvýšenie
Golf ..............1240...................1 750.................+41%
eGolf.............1615.. .................2 020.................+25%
Neviem kam chodíš na lyžovačku, ale už dnes má dosť zariadení nabíjačku.
PERMON, Kempinski, Patria, Sliezsky dom, Hotel Atrium, ....
Na chalupu chodím minimálne na predĺžený víkend.
Za víkend dobijem 3 autá z mojej "chalupovej" zástrčky.
EV nie je vhodným autom na cestu na lyžovačku.
Ale rozhodne odmietam, že EV neprejde trasu 117km v zimných podmienkach.
Naozaj sú úroky na 50 rokov záporné?
V ktorej banke idem si požičať aspoň 10M.
V akej mene možno vydávať dlhopisy? Každá môže krachnúť?
Ste si istý, že sa úroky kumulujú?
2. riadok od spodu.
Stĺpec "Perióda vypl. výnosov"
Hodnota: "ročne"
za 500 mil.€ ročne zaplatíme 11,25 mil.€ ročne a na konci vrátime 500 mil. Spolu 1062,5 mil.
50A istič ti netreba. Bohate bude stačiť 1 x 32 alebo 3 x 16A
Tu máš bežnú indukčnú varnú dosku(prvú ktorú som našiel). Príkon je 7,2 kW (2+2+1,6+1,6).
https://www.alza.sk/gorenje-it640bsc-d549683…
Zvládli sme aj elektrické kotly s príkonom 15-25kW
Všetky EV sa budú dobýjať na 1 ulici? Tam by sa fyzicky nezmestili.
To ako by Ste tvrdili, že nebolo možné postaviť Petržalku len preto, že kým tam nestálo sídlisko, nešiel tam dostatočne hrubý kábel.
Elektromobily vo väčšom počte > 5% tu nebudú 10 rokov.
Pre tých 5% postačí súčasná sieť.
Máme 10 rokov na rozvoj siete.
Takže to čo nájdete v TP dnes tiež násobíte troma?
Alebo pridáte 10-20% ?
Ja netvrdím, že EV je nejaká výhodná kúpa, ale tvrdiť, že má 3x násobnú spotrebu je nezmysel
Ani bežné ICE autá po prepočte nemajú vyššiu spotrebu.
65kWh na 100km to by už zodpovedalo spotrebe > 15l/100km,
Takže súčasní majitelia nejazdia v zime dlhšie trasy ako 117 km?
V Nórsku nie sú zimy?
Spotreba svietenia je minimálna. Aj pri použití vláknových žiaroviek to predstavuje
2 x (55+5+5) = 130W
100km nech prejdú za 1,5 hodiny = 200Wh Spotreba motora je cca 20 KWh/100km.
Vplyv svietenia je 1% spotreby. Ak tam budú LED tak sa dostaneme pod 0,5%.
Spotreba klimatizácie (kúrenie) nebude vyššia ako 450 Wh, vplyv na spotrebu max. 3%.
Oni tvrdia, že EV prejde za ideálnych podmienok 300-400 km.
Vy tvrdíte, že za bežných zimných podmienok neprejde 117km?
NÉPLATIA, mali by?
Auto s dojazdom 400km neprejde 117km?
Škoda, že ste nepriložil Vy nejaký odkaz.
Tu je jeden, neviem či dosť nezávislý?
https://autozurnal.ta3.com/velky-t est-kolko-…
Každé z 10 testovaných vozidiel prešlo trasu min. 200 km. 2 prešli viac ako 300 a 2 viac ako 400km.
Tvrdiť, že nezvládne 117 km je hlúposť.
Spotreba klimatizácie nemôže byť tak vysoká.
Ak má auto spotrebu 20 kWh/100km, to zodpovedá max. 1,5h.
Pozrite sa na príkon (nie chladiaci výkon ten bude 900W) malej klimatizácie a zistíte, že to bude max 300W.
300W x 1,5hodiny = 450Wh, 450Wh/20 000Wh = 2,25%
Svietenie, stierače, autorádio sú tiež "smiešne" spotrebiče.
Diaľkové svetlá spotrebúvajú 2 x 65W, koncové 2x 5W, Obrysové 2 x 5W. Smerovky a brzdy sú zapnuté minimálne. Takže celé svietenie je max 200W.
Xenony sú len 35W, LED dosahujú max 20% spotreby halogénových.
A na to Ste prišiel ako?
1, -20°C je aj Poprade skôr výnimočná teplota. https://lnk.sk/pHX5
2, BB-> PP je 117 km
3, Kopce EV zvláda oveľa lepšie ako ICE (rekuperácia)
4, Na uvedenej ceste sa nedá ísť rýchlo.
Váš výpočet je chybný.
- Napätie v sieti je 230V.
- 25A istič majú panelákové byty, 3x16 či 32A nie je problém
-Ale to podstatné je čas.
Priemer je 15 000 km na auto. Testu sa zúčastnili "veľké" autá, menšie majú spotrebu 185-20KWh/100km.
Zostaňme pri 20 kWh na 100km. Ročne to znamená 15 000km x 200Wh = 3 000 kWh
230 x 25A = 5,7 kW , použijem len 5 kW aby zostala aj v noci zapnutá chladnička či TV.
3000 kWh / 5kW = 600 hodín pri účinnosti cca 90% cca 670 hodín ročne.
Ak teda budete cez Váš istič 25A dobíjať denne 2 hodiny bude to na Váš nájazd 15 000 km stačiť.
Možno budete raz dobíjať 8 hodín, ale vtedy nebudú dobíjať 4 Vaši susedi.
Rozvodná sieť je bez veľkých problémov. Dnes prenáša ročne cca 30 TWh. Ak by sme mali 1 mil. EV, tak potrebujeme preniesť 33 TWh. Rozhodne je to zvládnuteľné.1 mil EV tu nebude ani za 10 rokov.
To bude tým, že spotreba sa v kW nemeria. V kW možno merať výkon.
Spotreba je okolo 20 kWh (nie kW). 1 kWh sa v sieti (nie na rychlonabíjačke) predáva za cca 0,13€
20 kWh = 20 x 0,13 = 2,60€ za 100 km.
Riešení je niekoľko.
1, FV inštalovať v mieste státia auta napr. na parkovisku firmy
2, Kúpiť baterku, ktorá sa z článkov doma dobije a v noci dobije batériu auta
3, Dobíjať auto zo siete, asi najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie.
Vaše podmienky nespĺňa ani dnešné auto.
Napr. nehorľavé ekologické palivo.
Nič na tomto svete nie je dokonalé.
Akumulátory sa veľmi zlepšili, majú ešte kus cesty pred sebou, ale takmer určite sa ešte zlepšia.
Nerobte to hroznejšie, ako to je.
Ak by v SR bolo cca 1 mil. osobných aút. = 50% zo súčasného stavu aut.
Každé auto najazdilo priemerne 15 000 km ročne. To je viac ako dnešný priemer.
Tak by sme potrebovali 1 000 000 x 15 000 x 200 Wh = 3 000 000 000 kWh = 3 000 GWh =3TWh
To je cca 10% spotreby elektriny v SR, alebo výroba cca 1 bloku AE.
Slnko a vietor v SR nikdy nebude mať 40% max. 10%,
Za to AE budú dodávať dostatok.
450A? To ste počuli kde. Plánujete v garáži rýchlonabíjačku?
Odber bežných nabíjačiek je 32A a výkon cca 7kW. 7 kW nie je pre domácnosť žiadna pohroma.
Takýto odber majú bežne elektrické varné dosky.
Ak ročne najazdíte 15 000 km znamená to cca 3 MWh/ročne denný priemer je nižší ako 10 kWh.
To dobijete za 2 hodinky.
Ak dnes sústava prenesie 30 TWh ročne, tak na prenesenie 33 TWh určite nebude treba "prekopať celú energetickú sústavu"
Elektromobil má pred sebou ešte dlhú cestu a môže na nej aj "zablúdiť"
To ale neznamená, že by sme mali písať takéto bludy.
1, reálna spotreba EV je 15 až 20 kWh na 100 km
2, účinosť nabíjania je cca 90%, účinnosť elektromotora je už započítaná v spotrebe.
3, 20 kWh predstavuje pri dnešnej bežnej cene 0,13€ za kWh náklady na 100km 2,60€
4, Náklad benzínového či naftového auta dnes predstavuje 5-7l po 1,30-1,40€/l = 6,50- 9,80€
5, Obmedzenie EV sa budú zmenšovať.
6, Klimatizácia funguje rovnako v oboch autách rovnako svietenie a podobne.
7, Na kúrenie v EV je použitá klimatizácia
8, Spotreba svietenia môže predstavovať cca 200W, pri LED to bude menej ako 100W.
Za hodinu 0,1-0,2 kWh
To nemôžeš myslieť vážne. Mesiac má hustotu cca 3,3 kg/dm3.
Je to menej ako Zem, ale že by to bolo duté umelo vyrobené teleso?
Nečítajte toľko SCI-FI.
Skúste dať odkazy na tie "publikované" nezmysly.
FV sa nevyplatí. Kúrenie drevom je najlacnejšie ak máš lacný zdroj dreva.
Nemožno porovnať komfort kúrenia TČ a kúrenia drevom.
Odporúčame