2, Automobilový sektor zamestnáva asi 127-tisíc ľudí z toho nijako nebude 300 000 nezamestnaných.
3, Prečo chcete sebestačnosť v potravinách? Napriek tomu, že vyrábame cca 1 mil aút ročne, nie sme sebestační. Taký malý štát nemôže byť sebestačný, nebol ani za socializmu. Vedeli by Ste jesť len slovenské potraviny?
4, Veľký nedostatok je taký nepresný pojem. Pracuje tam cca 50 000 ľudí. Naši ľudia za ponúkanú mzdu nemajú záujem. Ľudia chýbajú tak na 2-3 mesiace v lete. Voľakedy to zatiahli študenti.
5, Pokojne si tie zemiaky vypestujte, alebo ich zaplatte, ale za 0,5€ to nebude.
6, Automobilový priemysel tvorí štvrtinu exportu a 5% HDP v poľnohospodárstve sa vyrobí 2,5% HDP
Už dávno nie sme tá zaostalá agrárna krajina.


