Dieselové sprisahanie: Poľovačka na naftové autá je ohlupovanie, tvrdí nemecký dokument
Občas si mýlite jednotky GW/GWh a občas uvediete nezmysel.
1, Auto má spotrebu cca 20kWh /100km (v tom už sú aj straty z vybíjania)
2, Auto najazdí cca 15 000 km/rok = > celoročná spotreba 3000 kWh
3, pre 2M aut je to 6TWh, dnešná spotreba je 30 TWh
Straty z rozvodu sú aj dnes, ale pozrite sa na svoju faktúru.
Za straty v rozvode vám účtujú 0,0055€/kWh a za elektrinu 0,0418€.
Z toho vyplýva, že straty v rozvode sú 0,0055/ (0,0418+0,0055)= cca 12% nie 20%
Straty pri nabíjaní sú tiež pri dobrej nabíjačke 10 a nie 20%.
Aj po zohľadnení strát bude treba 7,5 TWh.
Jeden blok EMO vyrobí 3,5 TWh ročne. Mimochodom sebestačný nie sme, dovážame cca 10%.
A teraz to najpodstatnejšie. Priemerný vek vozidla je cca 13 rokov. To znamená, že vozidlo u nás sa vyraďuje ako 26 ročné. 2M elektromobilov tu nebude ani za 20 rokov.
S dotáciou 3 000€ per vozidlo sa predalo za 18 mesiacov 800 vozidiel.
Hlavným problémom nie je výroba elektriny a ani rozvody.
problémom je cena EV.