druhý pilier bol od začiatku nezmyslom.. lebo.. mám edávať všetci čo pracujeme na terajších dôchodcov ROVNAKO.. a potom kot chce.. si dá do druhého tretieho.. štvrtého koľko chce.. a biolo by to super.. takto?? je kopa ľudí čo sa na terajších dôchodcov skladá polovičkou ako JA.. a tvári sa že si svoje odkladá sám sebe.. ale to NIE JE PRAVDA...on sebe dáva to, čo podla zákona mal dávať terajším.. a toto je ten podvod.. dávajme sebe.. ale dávajme VŠETCI ROVNAKO aj terajším.. a bude to OK..
s tým hotelom je to riadny vý... džub.. lebo za 29 000 EURO príde niekto k 40% akcií hotela.. super kšeft.. a za melon príde k pozemkom pod hotelom.. no čo už.. kto umí ten umí.. ostatní len čumí.. a že je stratový ten hotel?? a nie náhodou úmyselne?? aby sa dobre odkúpil??


