som nesmierne hrdý na tvoje sebavedomie.. .. vždy obdivujem ľudí čo všetko vedia.. a okamžite aj vedia .. čo vedia, alebo nie iní.. raz by som taký chcel byť... :)
som nesmierne hrdý na tvoje sebavedomie.. .. vždy obdivujem ľudí čo všetko vedia.. a okamžite aj vedia .. čo vedia, alebo nie iní.. raz by som taký chcel byť... :)
táto reakcia je lepšia ako článok.. ++ :D môje konštatovanie sa samozrejme tíka všetkých jednostranných uhlov pohľadu.. nielen namodralého.. ale aj purpurovo červeného.. čierneho.. modrozeleného.. všetkých jednostranných..
ak nei si úplne sprostý.. tak vieš, že všetci kradnú rovnako.. len niektorí pri tom lepšie vyzerajú a dôraznejšie kričia chyťte zlodeja.. prečo neustále pri spomenutí že kradol aj miki so svojim financom sa snažíš poukázať na to, že iní kradli viac?? ved nik netvrdí že nie.. len ty stále nechceš pripustiť, že aj tí tvoji robili presne to isté.. je to tvrdohlavo - úsmevné.. už sa nad tým nedá ani len zamyslieť.. ale len pousmiať.. bielidlo pre svojich máš vždy po ruke..
počuj.. človeče.. ty vieš ako funguje štátna pokladnica?? tysi vážne myslíš, že schválením rozpočtu sa tam tie evráče nasunú a potom sa z nich len celý rok berie,?? by si sa čudoval ako to býva v niektorých mesiacoch na hrane pustoty.. za VŠEKÝCH VLÁD.. aj tej MIKIHO..
kaplan.. pravdu podávaš z jediného uhľa pohľadu.. a ako vieme.. žaba nevidí pri pohľade na rovnakú vec to čo vidí pes.. a ten nevidí to isté čo vidí kôň... ty si asi úplne zabudol aký že to politici vystupovali v spise gorila.. kto vymyslel skupinku aby zhodil vládu, a potom v mokyse pokračoval a stal sa účastníkom aj gorily.. nebola to rovnaká skupinka?? čo odhalila skupinku?? a čo tu stále pleteš komunistov?? tí si neprdli v ničom, okrem tvojej hlavy, už 22 rokov.. ivet... ak by nič nevedela pred tým než sa nechala inštalovať za primera.. tak by to bolo strááášne smutné.. nemyslíš?? ty si vážne presvedčený o jej čistote panenky márie??? ako mohla NEVEDIAC a ČISTÁ potom vládnuť svorke vlkov??? až natoľko si naivný??? vedela skoro všetko.. inak by nemohla byť tak vysoko v starne a nakoniec aj štáte.. nezatváraj oči pred nepríjemnými pravdami... lebo to nevyzerá dobre a prisudzuje ti to pohľad tej žaby..
ceny máme ako v 1972.. vtedy som si kúpil topánky pravá koža za asi 100... mlieko bolo za 0,50 aj benzín stál 1,50... a v reštike si si dal obed s pivkom za 10-15 presne ako dnes.. len tie televízory s farbičkou boli vtedy drahé ako sviňa.. prvé farebné za 15 000.. len som pozabudol, že vtedy to bola KČS a terazky je to EURO..... no sortiment sa porovnať ozaj nedá..
dzurinda pred prvými volbami po ktorých prehral ale stal sa priemerom.. kričal.. ŠTVORNÁSOBNÉ platy.. budeme mať.. ked nás zvolíte.. a div sa svete.. jeho straníci ich mali.. fico kričí.. zvolte ma. a budeme mať sociálne istoty.. a div sa svete.. jeho straníci ich mať budú.. v čom nehovoria pravdu??? :D
nezmyslov v návrhoch každej farby strany je neúrekom.. ficom počnúc, kníkom či bélom končiac.. každý ochraňuje svojich voličov.. a spolu to dáva nezmysel.. napríklad kaník... vezmime rodinné prídavky tým čo neodpracovali za posledné 4 roky 270 dní... úsmevné.. prtečo nevziať robinné tým čo ich aj tak nepotrebujú?? prečo nezregulovať rodinné napríklad len na 4 deti?? a viac nič.. a rovnako aj príspevky pri narodení dieťaťa?? ja viem.. KDH by z toho prevrátilo.. ale.. ak nevieš uživiť seba.. prečo ťa majú živiť rodinné?? ktoré mimochodom deti ani nevidia?? a antikoncepcia zadarmo.. a bolo by to lacnejšie ako ten sociálny systém čo je teraz... snáď už nik neverí, že deti sú boží dar.. prečo by boh obdarovával najchudobnejšie vrstvy najviac?? nie.. deti sú výsledkom sexu. a zdravia. nič viac..ak dáme rovnaké prachy za zametanie chodníka, ako soc dávky.. tak neušetríme nič.. fico nevie, že ak budú ľudia vyrábať namiesto voľna a nepredá sa to, tak nebude z toho ani cent pre štát.. :-)
pre upresnenie.. u nás je to rozdelené na štátne sviatky a dni pracovného pokoja.. ale je voľno v každom prípade.. v europe to volajú jednoducho.. štátny sviatok.. preto som dal aj dni pracovného pokoja do toho zoznamu voľných dní rovnocenne.. 24-25-26 je deň pracovného pokoja.. všetky kresťanské u nás sú dňami pracovného pokoja cyril je štátny
ma teda podrž.. ty si napísal čo?? toto bolo prvé čo som ti vytkol.. ideš do témy a nič iné nenapíšeš.. len bla bla bla... čo si napísla ty?? ako si to navrhol vyriešiť??? hodil si to na iných.. aj sprostý nápad na zlepšenie čakáš od iných a nie od seba.. tak komu tu čo vyčítaš??? si pozri koľko riadkov si spotreboval v článku a čo si navrhol??? NIČ.. po slovensky HOVNO..
aj záporná reklama je reklama.. lebo sa o tebe hovorí.. a myslím si že jemu šlo výhradne o reklamu.. že to bolo iba promo a vôbec nebolo zamerané na tú šou.. to bolo len prostriedkom.... no čo už.. spieval falošne, v klipe je to o trošku lepšie.. ale stále to nie je žáner, ktorý by sa dal masovo predať.. aj keby to zaspieval brilantne čisto... to je tak n aletné festivaly niekde pod stan ...
:D.. ži v svojej istote.. ved je to úplne jedno, ž ej atomu neverím ako realite a ty ano.. aspon mne a aj svetu je to jedno.. nič sa nezmení.. ani keby som pravdu nemal.. ale.. scenár v televízii nepustí.. kto by riskoval nudný diel o ničom,?? ako ej polovička všedných dní?? či?
je vidno že tvrdý rock u nás nefrčí.. rádiá ho hrajú len výnimočne.. a šmajdu odmietli.. preto to natočil v amerike.. s ich produkciou a svojou kapelou.. euroviziu zvolil ako dobrý reklamný ťah.. lebo to sledujekopa ľúdí z celej europy.. a o to mu šlo.. nie o víťazstvo, či finále.. jemu stačilo prezentovať svoj projekt. ateraz bude čakať od komunít, ktorým sa takáto hudba páči reakcie.. možno aj job.. ved čas ukáže.. eurovizia.. je len o tom kto zahlasuje za koho.. a bývalá juhoslavia hlasuje krížom za seba.. rovnako ako bývalí zssr.. je to len šou a nie hudobná súťaž.. dávno je preč doba abby. azerbajdžan.. aj trošku nacionality..lebo vždy predtým ukázali aj niečo z krajiny spievajúceho.. a teraz len z usporiadateľskej.. no čo už.. museli sa prezentovať.. veľa šancí nemajú, tak to využili dokonale.. šmajdu berme ako dobre zvolené promo s menšinovým žánrom v trošku falošnej tónine.. platil si to.. tak tam bol.. inak by tam nebol tento rok nikto za svk.. boli sme tam..lepšie ako NIČ
majo-ano-ale presne rovnako by si musel zamestnať za dávku všetkých " majoritných" poberateľov soc dávok.. všetkých bez výnimky farby.aby si nikoho nediskriminoval.. a tých je predstav si viac ako rómov.. prečo?? no lebo.. autorovi.... toto si tiež predviedol plané reči.. zhrnul si veľa.. ale nedal žiadne východisko.. nič.. len výzva,. kde je nápad?? niečo čo by sa dalo?? apropo.. nedá sa NIČ ak oni nechcú.. a min 85 % z nich nechce... tí čo chcú, žijú slušne.. niekedy slušnejšie ako majorita.. prečo to nevyriešili doteraz v španielsku či francúzsku?? a to majú sakra väčšie love na ten problem. a je rovnaký ako u nás.sleduj euroromsky problém ako celok a uvidíš, že ten náš nie je o nič horší ako všade kde sú- vzatie detí do internátnych škôl.. nie.. sterilizácia nie.. pracovné dielne nie.. nič NIE. to sa ťažko potom niečo rieši.. oni by najradšej kočovali.kovali kone a žili z práce iných. to by im sedelo k naturelu.. ale v celej EU nemôžu.. tak je problém s deťmi vetra a slnka.
a ked teraz vidím geisenovcov ( nesledujem..).. a videl som mojsejovcov.( nesledoval som
). ešte aj tí lidičky sú si podobní ako bratia a sestry. rovnaké maniere..rovnaké tváre. len tí nemci sú o pár levelov bohatší.. lebo tí naši by ako boháči v nemecku vôbec nepôsobili. ale tváre rovnaké a správanie tiež... aj zápletky.. niektoré.. takže ?? asi licence na tie programy. s prísnym výberom vopred určenej typológie účinkujúcich... myslíš že to je náhoda?? ja nemyslím.. dej mi svou rúži.. taky veldielo..ako hotel paradise.. ale tu ideme už do vulgarít ako na farme.. skrátka samá voda...
ešte raz si prečítaj čo som napísal.. rovnako , ako nesledujem ani jednu reality šou.. ... to moje konštatovanie ďalej je na VŠETKY reality šou.. nioelen n a9.A.... a aj ked som nevidel ani jeden diel.. tak ti garantujem, že každá situácia v tom programe šla presne podľa scenára.. len ju hrali neherci.. aby to vyzeralo trošku ako realita.. možno našli jednu triedu.. ale .. rozhodne ti tam ukázali LEN TO ČO CHCELI a mysleli si že je dôležité, zábavné a bude sledované.. s normálnou triedou to nemalo skoro nič spoločné.. lebo to bolo ZINSCENOVANÉ.. spomínačš na prvú poštu rpe teba?? ako všetkých oblbli vymysleným príbehom a doják až mraky,? a ked sa na to prišlo.. ospravedlnili to že chcelí dobrý štart pre nový formát ...:-) takže asi tak.. v tomto som neveriaci tomáš.. každá televízia čo sa zaoberá reality šou.. má zamestnancov- manažerov, čo výhradne behajú po slovensku a hladajú vhodné lidičky.. nik tam nie je náhodou..
pazi pazi.. a čo tak preto .. že hríb je bodrý ako kráľovská krv a modrá je rovnako aj riditelka tej telky???
hríb dávno stratil kvalitu a nestrannosť.. pozerával som ho aj do druhej rána.. ale od doby čo sa "vyfarbil" do modra.. v kauze šťastného širokého.. tak stratil úplne tvár nezávislosti. predviedol to aj pri kauze cervanová.. či iných, kde odvyslielal rádoby nezávislý pohľad na vec jednostranne z jedného uhla pohľadu..... takže tam sa stratila pre mňa hríbova nezávislosť a nezaujatosť.. jeho nadhľad a korektnosť.. takže PRETO á teraz toľko priestoru.. lebo modrá modrú myje.. a objektivita v kúte hnije.. deviatakov som nesledoval, rovnako ako nesledujem ani jednu reality.. prečo?? no lebo to nemá s realitou NIČ spoločné.. len oblbovanie divákov vytváraním zápletiek presne podľa scenára s NEHERCAMI..... nemá to žiadnu informačnú hodnotu... povedia nám len to čo niekto chce aby bolo povedané a ukázané.....
a mohla by si ty dať link na potvrdenie teorie stvorenia?? nie len že to niekto povedal, ale ž eto niekto aj nejak potvrdil?? jednej teorii VERÍŠ a dôkaz nepotrebuješ, a druhej neveríš, v tom je ten rozdiel... a veta.. teoria stvorenia je potvrdená dokonalosťou vesmíru.. a dokonalosťou DNA??? NIE JE.. ako som ti napísal.. vo vesmíre sa stávajú katastrofy.. a v DNA porucha ako rakovina, ako strata imunity,dedičné choroby.. ako narodenie heramafrodita či ľudí s inou sexuálnou orientáciou.. downov syndrom a veľa iných, to sú poruchy DNA, ktoré jasen dokazujú ŽE NIE JE BOŽSKY DOKONALÁ.... ako sa snažíš tvrdiť ty... viera je jedn avec a želám ti ju najpevnejši z celého srdca.. stavať vieru proti vede j evšak zvrátené a zlé.. prečo? lebo viera nepotrebuje dôkazy.. a veda ano.. veda je nedokonalá pre nedostatok poznania v tom ktorom storočí. stále sa vyvíja a aj s stále bude.. viera sa môže akurát tak strácať alebo upevňovať.. lebo nemá potencionál vývoja.. máš ju alebo nie..
.prepáč mária... nech urobil akúkoľvek chybu, tak to stále nedokazuje, že sa to stalo ako hovorí ON ale ani to nedokazuje, že sa to tak nestalo.. miliardy rokov dejín zeme pretvárali podmienky na jej povrchu, trafiť presne tie, pri ktorých sa to stalo je obtiažne.. nie však nemožné... stopy evolúcie človeka v DNA jasne potvrdzujú EVOLUČNÚ teoriu.. a proti tomu už nekričí ani cirkev.. a zrazu ty sa snažíš o niečo čo je z dnešného uhla poznania neurdžateľné...boží zásah nie je vylúčený ani v evolucii. iný príklad.. duša.. niečo, čo nás má oddeľovať od ostatných stvorených tvorov.cirkev ju prisúdila len človeku, lebo ostatné tvory máme v potravinovom reťazci.zvieratá.. garantujem ti, že majú viac emócií , citov, vnímania, a lásky ako veľká väčšina ľudí čo pracujú napríklad pre podsvetie.. vedia prejaviť smútok, radosť, lásku, hravosť ako malé deti,oni nám rozumejú všetko čo od nich chceme, my im nič. oni komunikujú rovnako ako ľudia, majú rozdielne povahy, dušu sme im vzali...
:D asi tak.. počul som jeho zdôvodnenie.. prišlo mi to rovnako smiešne ako to schindler.. ponemčenie baby, čo si myslela, že len to ju delí od slávy.. jedno mirovi uprieť nemôžem.. snahu o svoj rock.. a ten ozaj na slovensku chytí za ucho max tak 1500 poslucháčov. a preto zahrajú radšej cmoríka a nie šmajdu.. a už vôbec nie maxmiliana jásona od zaltého rúcha.. a ešte sa mi zdá že aj trošku trojpercentného.. nie že by mi to vadilo.. ked môže byť pravda niekde inde?? a prečo moderátori toľko zdôrazňovali, že ho tam uháňa nejaká nederlandská indiánka,? aby odpútali?? načo?? ved to môže byť jedno.. či??
Odporúčame