Šialený vedecký podvod - piltdownský človek
asi to bude opačne.. my viem ež ezomrieť musí každý a j e to nevyhnutná súčasť pozemského života. a aj vieme ž esa jej nikto nevyhne a hlaven že sa toho momentu NEMUSÍME BÁŤ.. aj ked nás straší, lebo ho nepoznáme.. a každý to zažijeme skoro po prvý krát.. ale vy sa vyslovene BOJÍTE a to je ten rozdiel..milý čitateľ.. ak by si sa menej bál smrti a armagedonu, tak by sa ti lepšie žilo tu na zemi.. aj v tých problémoch, ktoré nás obklopujú a musíme ich riešiť aby sme prežili.. ak by sme sa mali len a len báť.. alebo opačný extrém.. len a len tešiť na večný život, tak j najjednoduchšie východisko.. zaspať.. na veky. a si tam hneď a môžeš sa radovať tiež na veky. Toto bolo niekde v guyane..1978 tie stovky zasebevraždených, 909 mŕtvych. Z toho 276 detí. a nasledovali svojho poloboha-Jonesa.. a otrávili sa.. on sa zastrelil. j a od narodenia zomieram.. ako aj ty.. a nič na tom nikto nezmení..