a ja k tomu asi toľko.. aj bez toho profesora.. som dospel k názoru:
http://simon22.blog.pravda.sk/2011/12/22 /alfa-stvorili-de-na-pracu/
ja a december.. milá autorka.. ak by bol aDNA výsledkom božej prozreteľnosti, prečo by mala v sebe toľko nedostatkov?? z ktorých vzniká napríklad x druhov rakoviny?? a nehovor, že je to poistka za hriechy.. to neberiem.. boh by bol sakra zlý.. keby nás takou nedokonalou DNA potrestal...
takže tvoja obhajoba božského plánu pri DNA neobstojí.. boh nás miluje a netrestá.. len tak preventívne v kóde.. aj hovorím.. duša je DNA.. čítaj.. :D


