tvoj pohľad na mňa je vysoko subjektívny a môžem ťa ubezpečiť ž nie pravdivý.. čo tak skúsiť pokrsteného kresťana sklamaného z toľkých lží od najvyšších predstaviteľov cirkvi?? od pokrytectva obyčajných farárov, ktorí ti niečo kážu a v dedine majú 3 milenky?? od pokrytectva študujúcich seminaristov, ktorí si urobili v rakúskom seminári orgie a ich prelát to prehlásil len za chlapčenské rostopašné hrátky,? čo tak obyčajný pokrstený katolík čítajúci bibliu a vidiaci v nej rozpory ???? s tým čo hlása oficiálny vatikán??? napríklad to o bratoch a sestrách?? či o sexe?? či o skoro všetkom čo sa snaží regulovať?? a pritom to sami predstavitelia cirkvi vôbec nedodržiavajú?? ideš na veľkonočnú spoveď.. omylom otvoríš dvere kde nemáš a tam farári čo ta spovedali, dlávia počas pôstu jaternice a pečené prasa?? tak si začeš čítať starý a nový zákon a hľadať to čo som tam našiel.. nesúlad.. klamstvo.. v dnešnom podaní..


