nie som tvoj brat ani brat SJ.. a zasa si sa nevyjadril k citátom z NZ ale ku mne.. no čo už.. keď nemáš argument, tak odvádzaš pozornosť a zosmiešňuješ.. tiež taktika hodná milujúceho kresťana.. a agapé.. nie je len SJ ale aj kresťanov ako celku.. a ty ho tu predvádzaš v plnej kráse.. lásku.. :)) je zaujímavé sledovať ako sa zmenil tvoj postoj k mojim diskusným príspevkom.. pokiaľ s nimi nesúhlasili SJ tak si mi dával za pravdu a pluskoval.. akonáhle som vytiahol citát z písma ktorý ti nesedí s kresťanským učením, tak bez ohľadu na to čo píšem si proti.. ti gratulujem k tvojmu úsudku a slobodnej vôli.. ja len toľko.. :-D


