žitný dostal 2,5 roka nič viac a nič menej.. nepochopil som to vôbec s tými dvanástimi rokmi.. buď paroduješ.. ale potom nedávaj že je to hlúposť sudcu tých 12 rokov.. hlúposť je za smrť 2,5.. no ale z nedbanlivosti.. to sa môže stať aj tebe.. a ani nebudeš vedieť ako.. a potom som zvedavý či si budeš pýtať 12 rokov.. takže.. akosi som to nepochopil.. to rozdelenie na vyvolených už ano..


