iba boh vie, kto si zaslúži život večný.. a vy si tu prideľujete túto výsadu sami sebe a svojom vodcm?? ako komunisti vyznamenania za prácu?? veď je to rúhanie najvyššieho rádu.. vo všetkých cirkvách.. rímskou počínajúc a spolkom jehovovym končiac.. kto vám dal právo posúdiť život človeka??? podľa akých princípov si dovolíte tvrdiť, že niekto je vo večnej sláve či svetle a niekto je či bude večne zatratený?? náboženstvo založené na neustálom strašení z večného zatratenia je neudržateľné.. nemôže NIKOMU pôsobiť radosť viesť život v strachu pred zatratením.. a to predvádzate neustále..


