jediná otázka-ak si skutočne nikdy neporušil zákon úplatkom alebo províziou,tak prečo by si a mal báť detektoru?? matovič predsa vie, že to nie je dôkaz pravdy-ale znova,hovoril to dávno,že to bude požadovať. prečo si tí snehobielo čistí ako palko či zajac nevšimli že to povedal?? veď jemu ide o morálne poukázanie na čistotu a nie ozaj čistotu.. a oni ani to morálne poukázanie nie sú ochotní urobiť.. lebo vedia svoje.. tak sa oháňajú akože urazenectvom.. a matovič takto chce zvýšiť bonitu u prvovoličov,o ničom inom to nie je. rovnako ako to akože zrušenie imunity 147 hlasmi. lebo.. trestná imunita sa ich aj tak nedotkne.. ak si si vypil .. 0,8 promile.. je to priestupok.. ak nad asi 1,2 či kolko trestný čin.. tak čo urobí poslanec?? no dá si viac.. lebo nemôže byť stíhaný trestnoprávne.. a vyhne sa priestupkovej zrušenej imunite.. jo a má to jeden háčik.. musí ju podpísať prezident.. a určite tam bude nejaký zádrhel..formálny prečo to vráti :-) a nový parlament to zasa odloží..


