žijem stále tu.. a voličské právo mám od 1978 roku.. a vtedy som MUSEL voliť.. lebo nebolo inej voľby.. tak len čo mi demokracia priniesla možnosť demokraticky nevoliť, tak som ju využil.. lebo niet krajšieho zlodeja.. medzi stranami a straníkmi.. je to vždy len o tom istom.. nasľubovať, dostať sa k moci.. rozdeliť si ju a hrabať.. veky
vekúce je to o tom istom.. ty žiješ kde?? keď to nevidíš?? tí tvoji kradnú lepšie, lebo pri tom lepšie vyzerajú?? alebo ešte nemali možnosť kradnúť, tak sú lepší??? dovoľ sa mi zasmiať..


