ruka ruku myje, vlk s vlkom si vyje.Všetci hľadia na seba, a až potom na teba. No na brata či kamaráta hľadia ešte skôr, veď volič a občan prostý voliť zasa pôjde. lebo my ho presvedčíme, že inak by bol vôl. Že jeho hlas ak ho nedá, prepadne sa do pekla., a tam zvolia lucifera, čo tu všetko rozkradne, že peklo je celé rudé a rudé je komoušovské,že vtedy to len zle dopadne. . Preto chudák modrý a či čierny volí svojich zlodejíkov,čo ho včera okradli.. On však svojich vidí čestne, prečo zrazu oslepol??? no lebo ho presvedčili že inak by bol VôL.verí pravde jedinej, že bojuje,že komanč sa už nevráti, no nevšimne si on v tom boji.. že aj šnúrku z jeho gatí.. mu demokrat medzitým.. jednoducho ukradol.. A tak stále svetožiaru dá on nad tie svoje hlavy, a vôbec mu nevadí, že tu stojí pred Európou celučičký nahý...Hlavne že mu hudú stále, že za to všetko zlo čo tu je a ešte bude.. komanč vždy len môže.. lebo on hoprvučičký okradol.. Kradnú všetci, Palino však na tú pravdu, zabudol.


