no preto milý kaplan tam chýba.. že koženému to dokázali a ión preto emigroval.. a úzkemu nikto nič nedokázal.. prečo mu to tvoj mikys lipšíkom neodkázal?? nemohol?? nechcel?? nevedel?? alebo sa len tak spolu nabalili?? kto to dostáva teraz dialnice.. jednu výstavbu za druhou?? nie úzkeho firma od modrých?? a tendrom??? :-D určite čistým ako ľalia.. presne ako teplý vzduch z nástenky(sloptovic), či platinovo rhódiové sitká z hmotných rezerv.( rindíkovci). aj tie ukradli komunisti?? kradnú VŠETCI čo majú čo.. bez rozdielu farby strany.. kaplan ty si to nepochopil??? a niet rozdielu..


