ropáci v palive.. tak sme pracovne volali mikroorganizmus, ktorý žije v mikrokvapôčkach vody rozptýlenej v každom palive.. nielen leteckom.. a ak toto palivo dlhšie stálo..( v startegických zásobách) A POTOM SA NATANKOVAoL, TAK TIETO MIKROORGANIZMY sa množili a vytvárali sliz na palivových filtroch, ktoré prestali prepúšťať menšie častice ako mali.. a tým sa stali filtre aj pri relatívne čistom palive absolútne nepriepustné. napr. zatopenie hlav. filtra mig 29 malo byť do 3 sekúnd ale filter sa nezatopil vôbec.. alebo za 10 minút.. tz. bol tak zanesený že neprepúšťal palivo a to šlo mimo filter obtokovým ventilom do regulácie motora... a zaniesli ich nie veľké nečistoty ale maličké, ktoré sa zachytili na tom slize produkovanom mikroorganizmom.. " ropákmi".. riešili sme to s VU 030 Praha.(Sláčik) ked som to objavil.. tak som si to musel aj vyžrať.. stačí takto?? francúzsky Caton?? vysoko toxická ničila tie mikroorganizmy čo tam žili. palivo sa odkalovalo a likvidovalo zvlášť..


