Začala sa honba na Asada
Adamko, čo tak vrátiť sa o trochu naspäť ešte tesne pred II.sv.vojnou, ako demokrati naši západní spojenci nás obetovali, svojich spojencov, porušili zmluvy o vzájomnej pomoci v prípade napadnutia (užívame si znova pod ich ochranným dáždnikom) Polsko, Československo a ako sa nad našou obeťou velebili, vraj zachránili mier, aký sú mierotvorcovia. To nebolo všetko, pred koncom vojny tentoraz v Teheráne nás bez okoľkov prifaklili báťuškovi Stalinovi. Nemajú aspoň minimálnu zásluhu na dlhoročnej devastácii našej krajiny, našich ľudí a nášho myslenia, vedomia i toho že sa tu medzi sebou nezmyselne a zbytočne osočujeme, kádrujeme a rôzne masírujeme navzájom a sme tým na okolo na smiech? samotní západ nás považuje za takých menejcenných, tak ako my považujeme tých na východ od nás a ďalších iných. Ale pripomínajú ako sme nedorástli. Preklínať, nuž preklínajme keď už sa na iné nevieme zmôcť. Kde a u koho začať s preklínaním, od ktorého historického momentu, potom asi od nášho narodenia. Len