Urážky si nechaj pre seba.
Viac ako 25€ to môže byť, otázka je pre koľkých.
Ak 25€ = 2% dane, tak daň musí byť 1250€,104€ mesačne.
Taká daň je z príjmu cez 1000 € v hrubom. V SR je to mediánová mzda.
Polovica nemá ani toľko. 10% bude môcť dať cca 60€.
Chcel by som vidieť tvoju matematiku, ak moja nesedí. Rád si to opravím, nie som neomylný.
Tvoju slovenčinu by som ospravedlnil, len ak žiješ dlhodobo v zahraničí.
"Zarobia natom ty ktori", "kde rodičov su obyčajný robotníci"
Vlastne vidím, že ti to už @regulienka napísala.
Moji rodičia už nežijú a o svoj dôchodok nemám strach.
Počas MD neplatí osoba žiadne dane, dokonca jej partner získa daňovú úľavu.
Priemerné dožitie na dôchodku nie je 18-19 rokov.
To by bol priemerný vek dožitia 63 +19 = 82 rokov.
Vek dožitia je 78 rokov, pre mužov 74,6, pre ženy 81,4.
Naozaj môžeš svojej mame posielať 18 rokov tvoj príspevok
Ak však dcéra bude 5 rokov na MD, tak jej mama dostane len 2/3 príspevkov.


