Zlyhalo Švédsko proti pliage?
Píše sa tam:
"České medicínske špičky tvrdo o pandémii: Zdravého človeka Covid-19 nezabije"
Ak sa jedná o špičky, rád sa dozviem vzdelanie a odbornú prax pána riaditeľa nemocnice Motol Miloslav Ludvíka.
Je to politik a manager. Nemám žiadnu vedomosť o jeho medicínskom vzdelaní.
Miloslav Ludvík je český manažér a politik, od 12/2016 do 12/2017 minister zdravotníctva ČR.
V r. 2000 až 2016 a od 2017 riaditeľ Fakultní nemocnice v Motole, člen ČSSD.
Vyštudoval odbor ekonomika zahraničného obchodu na VŠ ekonomické v Prahe
V 1989 až 1995 študoval na Právnickej fakulte UK.
Pracoval vo viacerých farmakologických firmách avšak na obchodných a manažérskych postoch.
Otázka je čo bolo hystériou? Ak to boli napr. hysterické nákupy tak to plne súhlasím.
Ak sa myslí zabránenie šíreniu tak to fungovalo dobre.
Politici ktorí ho ignorovali majú najhoršie výsledky
Švédi ešte nevyhrali svoj boj, obávam sa, že obetí bude dvojnásobok.