Povinná školská dochádzka je desaťročná a trvá najviac do konca školského roka,
v ktorom žiak dovŕši 16. rok veku.
Povinná školská dochádzka je desaťročná a trvá najviac do konca školského roka,
v ktorom žiak dovŕši 16. rok veku.
Asi Vás to neuspokojí, ale rovnako sú na tom v ČR.
Vy presne viete koľko sa postaví v Číne. Tam nepožadujete žiadny doklad.
Ak MVaRR spočíta kolaudačné rozhodnutia to Vám nestačí.
Naozaj strata času.
Neviem či si si všimol, ale také paneláky sa už v BA nestavajú.
Vymenujem len niekoľko aktuálnych projektov
- Slnečnice - po dostavaní až 10 000 bytov
- 3 veže 630 bytov
- SKY park 3 x 31 podlaží
- Mlynská bašta
- Tehelné pole
- Čerešne
- Jarabinky
- City Gate
- Byty Premiére
- Byty Bystrická 2
- Pod vinicou
- Nový Ružinov
- Hradská Gardens
- TRNAVSKÁ RESIDENCE
- GalvaniHOME
- Nové byty Staré Mesto
- RNDZ
- GUTHAUS
- EINPARK
- Dúbravy
- Nuppu Ružinov
- Konventná 6 - BYTY
- GRANDVUE
- Matadorka
- Bývanie na Peknej ceste
- Gansberg Koliba
- Rezidencia Kesselbauer
- Eurovea
- Ovocné Sady Trnávka
- Zuckermandel
- Klingerka
- TESLOVA
- WESTPARK
- Petržalské Dvory
Projektov je určite viac, neživím sa realitami, takže určite mnohé nepoznám.
Za byty sú považované aj byty v rodinných domoch, tých v BA kraji pribudlo tiež dosť.
Vážne sa pýtam, niekto kto sa vracia domov tak si musí platiť test?
Nestačí že ide do karantény?
Nemusíš mu hneď nadávať. Odkiaľ vieš, že býva v paneláku?
Včera v Ba napršalo 6-8mm.
Za mesiac máj je pre Ba dlhodobý priemer 55mm, po včerajšom daždi bola dosiahnutá hodnota cca 49 mm.
Do konca mesiaca normál asi nedosiahneme ale budeme k nemu veľmi blízko.
Čo väčší problém, je dlhodobý deficit vlahy v pôde, najmä v hlbších vrstvách
Nové pokuty pre autá budú 95€ za každý nadlimitný g CO2.
Ak má auto podľa hmotnosti limit 100g CO2/km a v skutočnosti vypúšťa 110 g bude platiť pokutu 950€.
Za tých 950€ by si mohlo kúpiť povolenky na 950/20= 47 ton CO2.
Aby vyprodukovalo také emisie musí prejsť 47 000/ 0,110 = 427 272 km.
Zaplatiť to musí dopredu.
Nemuselo by to tak byť.
Zníženie emisií v rôznych prevádzkach má rôznu cenu.
Faktom je, že emisné povolenky sú dnes lacné a dotácie sa rozdávajú na projekty ktoré znížia emisie draho.
Povolenie na vyprodukovanie ekvivalentu 1 tony CO2 stojí cca 20€. (v marci stáli 24€, aktuálne 17€)
Na elektromobil dáme dotáciu 8 000€. To by zodpovedalo cca 400t CO2e.
Koľko taký EV nevyprodukuje. Spaľovací motor produkuje cca 150g CO2/km.
Na 100 000 km to predstavuje 150 x 100 000 = 15 000 000g= 15 000 kg = 15 ton
Ak to auto najazdí neuveriteľných 300 000 km, tak ušetrí 45 ton CO2e
Za 1 ušetrenú tonu CO2e sme zaplatili 8000/45 = 178€
Od producenta CO2 za vyprodukovaných 45 ton CO2e utŕžime 900€
Pridáme 7 100€ a budeme veriť že EV v nasledovných 10-20 rokov,
ušetrí už dnes vyprodukovaných 45 ton CO2e.
To musí používať čistú energiu a najazdiť 300 000 km.
Skúsim ti to vysvetliť. V BA nemusel pribudnúť ani 1 obyvateľ .
1, Obyvateľom BA je len občan prihlásený na trvalý pobyt v BA.
Ľudia si však trvalý pobyt často nemenia.
To ale neznamená, že nevlastnia byt v BA a nebývajú v ňom.
2, Byty si zväčša kupujú ľudia vo veku okolo 30 rokov.
Títo ľudia bývali v BA aj doteraz ale u rodičov.
V takomto prípade BA tiež nepribudne ani jeden obyvateľ.
Spracoval som jeden nový bytový komplex.
Po vylúčení nepredaných a firemných bytov zostalo cca 1 100 bytov.
Trvalú adresu v BA má cca 400 vlastníkov ostatní majú adresu mimo BA.
2% nejdú do NATO. 2% idú na našu armádu a 2% to nebudú.
Uviesť nezmyselné číslo a keď im niekto dá seriózny zdroj výstavby za posledných 10 rokov tak napíšu:
"Tomu nikdy neuverím..." to je vážne postihnutie.
Čo potrebuješ dodať 20 000 kolaudačných rozhodnutí a budeš tie byty kontrolovať.
Ak si ten dokument prečítaš, zistíš, že vyvracia aj tvrdenie o vyraďovaní starých bytov.
Ročný úbytok je len cca 1200-1500 bytov. Reálny prírastok tak tvorí 14-18 000 bytov ročne.
Neviem prečo by sme mali byť v priemere EÚ.
Napr. v IT,PL,GR je menej bytov na 1000 obyvateľov ako v SR.
Poslednou vecou je demografia. Momentálne počet obyvateľov nepribúda.
Nasledujúcich 30 rokov bude klesať pod 5 mil.
Ak by dovtedy pribúdalo len 10 000 bytov ročne, tak tu bude cca 2 mil. + 300 tis.
2 300 000/ 5 000 = 460 bytov/1000 obyvateľov a to je špička EÚ.
Myslíte štátnu banku so stratami?
Ste bojovníkom proti zisku. Zisk u Vás znamená okrádanie.
Bol by som celkom rád, ak by kvôli Vám existovala tá štátna banka.
Bol by to drahý experiment, ale mohli by ste porovnať.
Ako si predstavujete vysoké úroky na vkladoch napr. 2-3% a
nízke úroky na úveroch napr 1%.
Vami navrhnutá podpora detí pri požadovanom počte cca 80 000 detí ročne
by znamenala náklad 40 000 x 6 000 + 40 000 x 30 000 = 1,44 mld. ročne
Tá podpora by sa nevrátila a existuje vysoké riziko zneužitia.
Koľko rokov máš školopovinné deti?
Predpokladám, že je možné zabezpečiť aby v nedeľu nepracovali matky školopovinných detí.
Čo školopovinné deti ostatných profesií, ktoré v nedeľu pracujú?
Moja mama bola 40 rokov zdravotná sestra pracovala doobeda, poobede, v noci, v sobotu i v nedeľu. Nerobilo to žiadny problém.
Prečo chcete riadiť niečo, čomu nerozumiete.
Obchodníci niektoré veci už v minulosti upravili.
Napr. Zrušili takmer všade 24 h. otvorené TESCO.
Ostatní skrátili predajnú dobu.
Ak o službu nebude záujem, nikto nebude mzdy s príplatkami vyplácať.
Jasné.
Kde na tú DPH podnikateľ ten podnikateľ berie?
Podľa teba ani zamestnanec zo mzdy dane neplatí, platí ich jeho zamestnávateľ.
DPH + spotrebné dane sú 3,5x viac ako daň z príjmu PO
daň z príjmov právnických osôb 2 472 mil.€
daň z pridanej hodnoty 6 079
spotrebné dane 2 335
Nie som presvedčený, že je to proti podnikateľom. Spotreba potravín sa asi veľmi nezníži.
Podnikateľ naopak ušetrí najdrahšie mzdy.
Aký je rozdiel medzi oddychom v nedeľu a pondelok?
Potom by si mali oddýchnuť v nedeľu všetci.
Socialistická ekonomika fungovala podľa 5-ročného plánu.
Vyrobiť také množstvo rúšok "zo dňa na deň" by nikdy nedokázala.
Jej úlohou nebolo fungovať podľa dopytu, ale podľa plánu.
Myslím, že ešte aj dnes také ekonomiky existujú.
Odporúčame